Demister
698 0.0
0.00 https://www.demistermarket.com Stoklarda! Hemen Sipariş Ver!

Tüm Özellikler

Kullanım İhtiyaca Göre Materyal Paslanmaz Çelik/Polipropilen/Nikel/Monel/PVDF/PTFE/Uyandırılmış çelik/Cam elyafı

Ürün Açıklaması

Demister/Coalescer/Mesh, sürüklenen sıvı boncuklarının buhar akışlarından verimli ve verimli bir şekilde dışarı atılması için planlanmış ve geliştirilmiş, tel veya plastik dikilmiş işlerin geçirgen kapaklarıdır. Minderler ideal ölçü ve şekilde üretilebilir. Tipik olarak, buğu çözücü yastık yerleştirilir, böylece buhar akışı yukarıya doğru olur. Buhar ve sürüklenen sıvı boncuklar bir buğu giderme yastığından geçtiğinde, buhar etkili bir şekilde geçer ancak sıvı damlaları daha dikkate değer hareketsizlikleri nedeniyle gerekli keskin dönüşümleri yapamazlar ve tel yüzeyleriyle temasa geçerler ve hızla orada tutulurlar.

Yastığa daha fazla boncuk girip teller üzerinde toplandığında, boyut olarak gelişirler, kabloyu iş ayırıcısının taban yüzeyine doğru akarlar ve üniteden yuvarlanırlar. Havai buhar şu anda sürüklenen sıvıdan arındırılmıştır.

Buğu Çözücü yastık/Birleştirici/Mesh, temel öğelerin kaybını önler ve bir su ısıtıcısının besleme suyunu kullanmaya uygun parlak yoğuşma sağlar. Uygulamalar, işleme tesisi vakum kulelerinde, evaporatörlerde, arıtma tesisi yağlama kulelerinde, buhar tamburlarında, koruyucularda, yıkayıcılarda, ayırıcı kapta ve boşaltma tamburlarındadır.

Uygun hız, sıvı kalınlığına, yüzey basıncına, boncuk boyutuna ve sürüklenme miktarına bağlıdır. Ağırlık düşüşü önemsizdir ve buhar ve sıvı istiflenmesine bağlı olarak verimlilik yüksektir.


Ürün Yorumları

Toplam 0 yorum Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
0.0
Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
×