Paslanmaz Çelik Demister
399 0.0
0.00 https://www.demistermarket.com Stoklarda! Hemen Sipariş Ver!

Paslanmaz Çelik Demister Maksimum açıklığa ve temas yüzeyine sahip Metal / PP tel örgü Demister

Stok Kodudmt26
Yeni
Ürün
Stokta var

Tüm Özellikler

Kullanım Sanayi Materyal Seviye SS, ALAŞIMLAR, PTFE, PP VB.
Delik Şekli Yuvarlak Materyal Paslanmaz çelik

Ürün Açıklaması

Dolgulu kolonun istenen performansını elde etmek için, uygun şekilde tasarlanmış kolon içlerinin kullanılması en önemli rolü oynar. Bunlar, optimum sonuçları elde etmek için tasarlanmış özel yapım ünitelerdir.
 
Sıvı Dağıtıcılar
 
Paketlenmiş yatağın üst kısmındaki tek tip ilk sıvı dağıtıcılar, verimli kolon işlemleri için esastır. Bu, sıvıyı ambalajın üst kısmına eşit şekilde yayan dağıtıcılar adı verilen cihazlar tarafından gerçekleştirilir. Dağıtım doğru tasarlanmazsa, hatalı dağıtım kanallaşmaya ve sıvı ve gazın geçmesine neden olarak kolonun performansının düşmesine neden olur.

YATAK SINIRLAYICILAR
Yatak sınırlayıcının birincil işlevi, paketlenmiş kötüyü tutmaktır, yani paketlemeden kaçmayı durdurur ve paketlenmiş yatağın genişlemesini önler.

Dolgu Desteği Destek
plakasının birincil amacı, gaz ve sıvı akışında aşırı kısıtlama olmaksızın salmastrayı tutmak olsa da, akışlar, dikkatli bir şekilde tasarlanmadıkça, destek plakası erken kolon taşmasına neden olabilir. Böylece destek düşüşü ve kararlı çalışma aralığı tasarımı. 

Demister 
Maksimum açılma ve temas yüzeyine sahip metal/pp tel örgü Demister, buharla birlikte kaçan sıvı damlacıklarını yakalamak için kullanışlıdır. Böylece yüksek kazanlı ürün damlacıklarının düşük kazanlı üst kondansatöre taşınmasını engeller.

Ürün Yorumları

Toplam 0 yorum Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
0.0
Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
×